تعمیرات تخصصی عینک بصورت آنلاین در شهر عینک پزشکپور

عینک وسیله‌ای است که در تمام طول روز از آن استفاده می‌کنیم و با توجه به ظرافتی که دارد، ممکن است دچار آسیب شود. از آن‌جایی که گاهی در شرایطی هستیم که دسترسی حضوری به عینک‌سازی برای‌ برطرف کردن آسیب‌های وارد شده به عینک میسر نیست، بهترین راهکار تعمیر غیرحضوری عینک است. ما در شهر عینک پزشکپور تعمیر انواع عینک های آفتابی، طبی، ورزشی و… را بصورت تخصصی انجام. شما میتوانید با خیال راحت در کمترین زمان بدون هیچگونه جابجایی عینک خود را تعمیر کنید.

خدمات ما در زمینه تعمیرات تخصصی عینک:

انجام کلیه خدمات عینک, جوشکاری، تعمیر فنر، تعمیر لولا، جوش تیتانیوم، تعمیر دسته عینک شکسته, تعمیر عینک کائوچویی, دسته عینک ورزشی, چسباندن دسته عینک, تنظیم دسته عینک, تنظیم فریم عینک, تنظیم عینک, نمایندگی تعمیرات عینک, تعمیر فریم عینک, تعمیر تخصصی عینک, تعمیر دسته عینک, تعمیر عینک طبی, تعمیر دسته عینک افتابی, تعویض دسته عینک, تعمیرات عینک در یاسوج, تعمیر عینک بچه گانه, انواع دسته های Rey Ban , دسته AO , دسته Police می باشد. با کمترین تغییرات بر روی ظاهر عینک شما, تعمیرات پزشکپور برای صرفه جویی در وقت شما مشتریان عزیز با سیستم تحویل، ارسال و تعمیر فوری در خدمت شما همشهریان و هم میهنان عزیز است.

مراحل تعمیرات تخصصی عینک بصورت غیر حضوری:

1- ارسال عینک آسیب دیده برای ما

شما میتوانید با ارسال عینک از طریق اداره پست و یا تاکسی (برای مشتریان عزیز در شهر یاسوج) عینک خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت آن را تعمیر کنیم.

آدرس فروشگاه ما:
یاسوج، خیابان فردوسی، کوچه نجوا، شهر عینک پزشکپور

images-150x150

پس از ارسال عینک، حتما فرمی که در پایین صفحه قرار دارد را، پر کنید.

2- تعمیر عینک در فروشگاه

عینک شکسته شده یا آسیب دیده توسط متخصصان ما تعمیر میشود و در صورت نیاز با شما تماس میگیرند.

3- ارسال عینک سالم برای شما

پس از تعمیر عینک شما، ما محصول را برایتان میفرستیم و منتظر بمانید تا عینک در صحت و سلامت بدستتان برسد. به همین راحتی عینک شما با بهترین کیفیت تعمیر شد.